ALTIN VARAK KOLTUK VE SEHPA

Posted at 05 Ekim 2019 | By : | Categories : | 0 Comment

ALTIN VARAK KOLTUK VE SEHPA

KOLTUK TAKIMI BOYAMA DÖŞEME
ESKİ KOLTUK TAKIMI DÖŞEME BOYAMA TAMİR ANKARA
Koltuklarınız eskidi mi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok.İster e-mail yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

Koltuk döşeme işlemleri;
Doğru malzemeyi doğru yerde kullanmak.
Gerek sünger seçiminde gerekse kumaş seçiminde dayanıklı ve kullanışlı malzemeler kullanıyoruz.
Kısaca koltuk döşeme aşamaları şunlardır.
İskelet halindeki koltuğun oturma kısımlarına siyah lastik kolon çakılır.
Bu işlemden sonra iskelet komple astarlanır.
Süngerleme aşamasında bondex ve ürosan marka süngerler kullanılır.
Bir sonraki aşama elyaflama aşamasıdır.
Bu aşama kumaşın dökülmemesi ve dayanıklılığını yitirmemesi için yapılır.
Son olarak kumaş kaplanır ve koltuğunuz hazır hale gelir.
İletişim bölümümüzü kullanarak irtibat kurabilirsiniz.
Bize bir telefon açmanız arkadaşlarımız ücretsiz keşife gelerek sizin istekleriniz doğrultusunda yapılması gereken işlemler ve fiyatı, teslim süresi hakkında bilgisini verirler anlaşmanız durumunda da gelen arkadaşlarımız koltuklarınızı alarak atölyemize getirirler.
Tags; Ankara Siteler Koltuk kanepe çekyat sandalye kumaş döşeme ve tamiri, Yatak başı yapımı ve döşeme işleri

Nihavent Sohbet Köşesi
ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

NOSTALJİ MOBİLYA BOYA TARAFINDAN YAPILAN YERLER
Mobilyalarınız eskidi mi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir mobilya almanıza hiç gerek yok.İster e-mail yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen mobilyalarınızı istediğiniz zevk ve kalitede kumaş boya ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

Nihavent Sohbet Köşesi, el işçiliği oyma motifleri ve mükemmel altın varak işlemeleri ile yaşam mekanlarının yeni gözdesi. Saraylara layı tasarımı ve geniş hacmi ile kullanıcıya sağladığı konforu ile salonları zenginleştiren sohbet köşesi seti, iki oymalı berjer ve bir fiskos sehpadan oluşuyor. İsteğe göre iki adet daha berjer ilave edilerek dört berjer ve bir orta sehpa ile kombin edilebiliyor. Nihavent sohbet köşesinde tamamen doğal ahşap kullanıldı. El işçiliği ile yapılan varaklı berjerlerde birinci sınıf döşeme malzemesi ve ithal kumaşlar tercih edildi. Klasik berjerlerde kullanılan oymalar kelimenin tam anlamıyla bir sanat harikası… Klasik berjerlerin alt kısımlarındaki sarkıt zincir desenli oymalar ince bir ustalığın eseri. Klasik berjerlerin ayaklarında ise gül motfileri kullanıldı. Koltuklarda kullanılan oyma motfilerinin aynısı fiskos sehpada da kullanıldı. Üç ayaklı olarak tasarlanan fiskos sehpanın alt kısmında gazete veya dergi vs. koyulabilmesi için bir raf yapıldı. Nihavent sohbet köşesi size ve yaşam mekanınıza renkli bir stil kazandıracak.

About admin

Leave a Comment