Mobilya Tadilat işleriniz yapılır

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

Mobilya Tadilat işleriniz yapılır

Mobilya Tadilat işleriniz yapılır

Ankarada Mobilya boya işleriniz için 7/24 bizimle irtibata geçebilir, Usta talebinde bulunabilirsiniz. Her Türlü mobilya,varak,antika eşyalarınız itina ile yerinden alınıp boyanır aynı şekilde montajı yapılır.Mobilya boya işleri niz için EMAİL göndererek veya TELEFON ederek bize ulaşabilirsiniz. Boya Yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınızda, Sistemin düzgün bir şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebileceğiniz Güvenilir firma olarak yanınızdayız.

Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banya Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadiları ile hizmetinizdeyiz. Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, Naturel boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

YEMEK ODASI TAKIMI

Mobilya cila sektöründe uzun yıllar hizmet veriyoruz, müşterilerimize doğru hizmet etmeyi ilke bilip yüzde yüz müşteri memnununiyeti, yüksek kalite ve zamanında teslim etmeyi görev edinmiştir.

YATAK ODASI TAKIMI
BOYAMADAN ÖNCEKİ HALİ: Bu ofis masası maun rengindeydi. Bizden beyaz renge boyamamızı istediler. Maun rengin kusma ihtimali yüksek olduğundan önce siyaha boyandı. Masanın kırık çıkıkları onarıldı, macun yerleri konuldu ve güzelce zımpara yapıldı. Daha sonra boyandı.

Eskimiş, çizilmiş, kırılmış, cilası deforme olmuş ahşap mobilyalarınızı evinizden itina ile alınıp deneyimli usta ekibimiz tarafından tamir bakım onarım ve cilası yapılıp yine itina ile zamanında evinize teslim edilir.

BOYANDIKTAN SONRAKİ HALİ : Resimdeki masa

4-tile

Diğer Mobilya Tamirat-Bakım-Onarım Hizmetlerimiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.