lake kirli beyaz yatak odası takımı boyama

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

lake kirli beyaz yatak odası takımı boyama

lake kirli beyaz boyama
Yatak odası takımınız eskidi mi hiç dert etmeyin.İster lake boya ister orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer Mobilyalarnızı uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir Yatak odası takımı almanıza hiç gerek yok.İster e-mail yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.
Akrilik beyaz boya lake boya uygulamalarında sararmaz boya uygulamalarında kullanılan son kat beyaz boyadır. Diğer beyaz sonkat uygulamalarına göre daha canlı ve daha pürüzsüz ayrıca geç sararma olayı ile daha bir önem kazanıyor.

İnceltmede Akrilik Tiner Kullanılmalıdır.

İki komponentli, Akrilik esaslı, reaksiyon kürlenmeli bir sonkattır. ÜNLÜ Akrilik Lake Sonkat tatbik edildiği yüzeye Parlak, yarımat veya mat bir görünüm verir. Akrilik üretan yapısı nedeniyle sert, elastik ve sararmaz bir film oluşturur. Çizilme, darbelere karşı dayanıklıdır.

Lake boya uygulamalarında Akrilik Boyanın önemi:

Akrilik boya diğer boya türlerinden daha canlı durur.
Sararma olayı diğer boya türlerine göre daha geç olur.
Uygulaması zor olsada görünümü ve duruşu daha hoştur.
Diğer boya türlerinden daha beyaz durur.
Parlatma yapılacaksa daha düzgün parlar.
Diğer boya türlerinden daha pahalıdır.
Uygulama Alanları: Lake Sonkat dahili kullanım amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri ile mobilya sanayiinde her türlü masif ve kaplama ahşap yüzeylerde kulanılmak üzere formüle edilmiş bir sonkattır. Poliüretan, Polyester esaslı astarlar üzerine sorunsuz olarak uygulanır.

Boyanabilme Alanı: Tek katta 35-40 mikron kuru film kalınlığı bırakacak şekilde tatbik edildiğinde 1lt ile 8-10 m2 alan kaplanabilir.(kayıplar hariç)

Uygulama Metodu: Püskürtme şeklinde tatbik edilir. Akrilik Lake Astar, ÜNLÜ P.U.Lake / ÜNLÜ P.U. SPECIAL Astar / FC P.U.LAKE ASTAR(212-232-222 Seri), Polyester Astar (512-seri) ile astarlama işlem-leri uygun bir şekilde yapılmış ve zımparalanmış kuru yüzeylere komponentlendikten sonra AKRİLİK Tiner (931-0311) ile ağırlıkça % 5-10 inceltilerek bir veya iki çapraz kat şeklinde tatbik edilmelidir. Masa, sehpa gibi dik yüzeylere istendiğinde 15-20 dakika sonra bir çapraz kat daha tatbik edilebilir.

Dikkat Edilecek Husular: Sistemde kolay uçucu ve yanıcı solventlerin bulunması nedeni ile atölyelerde yeterli havalandırma sağlanmalı,açık alev ve yüksek ısıdan sakınılmalıdır.

NOSTALJİ MOBİLYA BOYA

Mobilya boya,Lake ahşap boyası, eskitme ve patena cila, gomalak cila, gümüş ve altın varak eskitme veya ahşaba mermer doku kazandırma çalışmalarında hizmet almak isterseniz bize telefon veya aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.