Kapı Boyama Ankara

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

Kapı Boyama Ankara

Evinizdeki ahşap kapıları boya yaparken yağlı boya, vernikli ahşap koruyucu ,ahşap koruyucu vb. gibi boyalar kullanabilirsiniz.
Eğer kapınız Amerikan Panel kapı ise panel kapılar için özel yapılmış boya ya da su bazlı ahşap boyaları da kullanabilirsiniz.

Kapı yüzeyinde kullanılan eski boya ile aynı cinste boya yapmak işinizi çok kolaylaştırır. Eski boyanızın aynı renginden devam etmek istemiyorsanız, kapınızın yüzeyini zımparalamanız gerekli.
Vernikli bir kapının üzerine tekrar vernik veya yağlı boya yapılacaksa üzerindeki parlaklığın ince bir zımpara ile alınması gerekir. Aksi taktirde boya akar, yapışmaz ve topaklanma oluşur.

Kapılarınız eskidi mi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer kapılarınızı uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir mobilya almanıza hiç gerek yok.

İster ”  whatsapp “ ile mobilyalarınızın Resimlerini gönderip fiyat alabilirsiniz ister  telefon yolu ile bizlere ulaşıp fiyat alabilir veya keşif isteyebilirsiniz . Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen mobilyalarınızı istediğiniz zevk ve kalitede kumaş boya ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Mobilya Boya Ustası Osman YÜCEER : 0 535 394 18 16  

“Ücretsiz Teklif İsterseniz Whatsapp Butonuna Tıklayarak Teklif alabilirsiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.