Gümüş Varak

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

Gümüş Varak

Gümüş Varak

İster sadece otantik olmasının yanı sıra herkesin bakışlarını geri alamadığı bir izlenim yaratmak isteyin ister uzay çağına uygun bir dekorasyon tasarlayın en doğru dekorasyon şekliniz gümüş varak uygulaması olacaktır.
Gümüş varak belli kalıplarda standart olarak kare şeklinde bulunan ve saflık derecesine göre maliyeti değişen ince yaprak şeklinde gümüş plakalardır. Dekorasyon amaçlı kullanımı ilk sırada gelip kolayca işlenebilmesinin yanında eşsiz bir görünüm sağladığı için özellikle tercih edilir. Altın seçeneğine göre çok daha ekonomik olduğundan dolayı tercih edilebileceği gibi kişisel zevkler ve renklerin ayrımından dolayı metalik grinin çekiciliğinin etkisinde olanların da ilk seçeneğidir.
Her rengin kendine göre bir güzelliği vardır ancak her üründe her renk ne yazık ki uyumlu durmaz ve özellikle bazı objelerde ya da ürünlerde ona uygun doğru renk seçimi çok önemlidir. Her rengin kendine göre güzelliği olması yanında bir de bazı renkler vardır ki bıraktığı etki tartışılamaz boyuttadır. Gümüş de bunların başında gelir ve gümüşün rengi herkeste olumlu bir etki yaratır ve sırf bu yüzdendir ki ekonomik olması yanında verdiği mükemmel uyum ile hala kollarda boyunlarda parmaklarda ya da çeşitli aksesuarlarda kullanılmaktadır.

Gümüş Varak Sehpa

Gümüş Varak Konsol

Gümüş Varak Klasik Konsol

Ancak ev ya da iş yeri gibi tüm uygulama düşünülen alanlarda komple saf gümüş ile içinin görünemeyeceği gerçeği yanında ekstra maliyet sunmaktadır. Oysa gümüş varak uygulaması sayesinde aynı tadı fazlasıyla vermekte ve evinizde hangi mobilya ya da objede kullanırsanız kullanın daima bulunduğu yerde gözleri kamaştıracaktır. Ayna çerçevelerinde özellikle tercih edilir ve altın kısmen de olsa otantik bir görünüm sağlarken gümüş ise modern ve oldukça şık bir izlenim bırakmaktadır.
Günümüzün teknolojisine ve modern mobilya ya da tasarımlarıyla bire bir uyum sağlayabilmekte olup göz kamaştırmaya devam ederken bunun uyumu içinde asla göze rahatsızlık verecek şekilde diğer tüm çevresindeki eşyalardan dışlanmaz. İstenilen tüm ürünlerde uygulayabileceğimiz gibi uygun ödeme koşullarıyla daha da ekonomik bir seçeneğe dönüştürdüğümüz dekorasyon hayallerinizi izin verin bizler de gerçeğe dönüştürüp sizlere uzun yıllar memnun kalacağınız ürünler sunalım.
NOSTALJİ MOBİLYA BOYA

Mobilya boya,Lake ahşap boyası, eskitme ve patena cila, gomalak cila, gümüş ve altın varak eskitme veya ahşaba mermer doku kazandırma çalışmalarında hizmet almak isterseniz bize telefon veya aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.