ESKİTME BOYA

ESKİTME BOYA

Eskitme Boya eskitme Mobilya

Posted at 05 Ekim 2019 | By : | Categories : ESKİTME BOYA | 0 Comment

Eskitme Mobilya

Tarihin bugünlere yansıması…
Mobilya belli birkaç üründen oluşan bir sınıf değildir. En küçük sehpadan komple bir odaya kadar her yerde bulunur mobilyalar. Zamanla yıpranan mobilyalarımız bakım, tamirat hatta çok yıprandıysa yenisi ile değişimini gerektirir.
Eski dönem mobilyalarını saklayarak evlerinde eski tarihi daima yaşatmak isteyenler vardır. Önceleri sadece eski mobilyaları elden geldiğince korumak gerekirken bugün artık sıfırdan eskitme mobilya üretilebiliyor ve aslında yeni üretilmiş bir ürün eskitme mobilya tekniği ile sanki bir asır öncesinden ve aynı o dönemki tazeliğini koruyarak evlerimizde yerini alabiliyor.

Eskitme mobilya tekniği kendi içinde bir takım özelliklere sahip olup mobilyalarınızı isteğe göre post-modern ya da zaten modern olan evinizin içinde tarihin değerli dönemlerinden hava esmesine olanak sağlayabiliyor.
Eskitme mobilya tekniğinde sadece mobilyanın eski ve sade bir görünüm kazanması sağlanmadığı gibi isteğe göre varak altın yaldız, oyma, işleme, süsleme ile birleştirilip daha detaylı ama bir o kadar da gösterişli olmasına olanak veriyor. Özellikle son yıllarda çok popüler bir hale gelen mobilya eskitme, sadece evlerin belli bölümlerinde de değil yazlıklarda, villalarda tercih sebebi haline gelmiştir.

NOSTALJİ MOBİLYA BOYA

Mobilya boya,Lake ahşap boyası, eskitme ve patena cila, gomalak cila, gümüş ve altın varak eskitme veya ahşaba mermer doku kazandırma çalışmalarında hizmet almak isterseniz bize telefon veya aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

About admin

Leave a Comment