ESKİ MOBİLYALARI BOYAYARAK YENİLEME

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

ESKİ MOBİLYALARI BOYAYARAK YENİLEME

MOBİLYALARINIZI İLK ALDIĞINIZ HALİNE GETİRELİM
MOBİLYALARINIZI eskidi mi hiç dert etmeyin İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer MOBİLYALARINIZI uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise ve modelini beğeniyorsanız Yeni bir mobilya takımı almanıza hiç gerek yok.İster e-mail yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen MOBİLYALARINIZI istediğiniz zevke uygun renk ve tasarımla yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat ve boyama işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.
Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadilatlarını hesaplı ve kaliteli bir biçimde sizlere sunmaktayız. Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz.
mobilya boyası siteler ankara.lake boya siteler ankara.mobilya boya tamiratı ankara siteler,sitelerde boyacı mobilya.ahşap boyası,ahşap boyama işleri,gomalak boyası siteler ankara,yemek odası boyası,yatak odası boyası,mobilya boyama işleri,antika mobilya boyası,mobilya cilası,mobilya tamiri siteler ankara,ankarada mobilya boyası tamiri,ankara mobilya boyacısı,mobilya verniği,renkli mobilya boyaları,kapı boyası ankara,ceviz boyası,eskitme mobilya boyası,fındık mobilya boyası, sitelerde boyacı,ankarada mobilya boyacı tamirat,mobilya boyama işleri,bebek odası boyası siteler ankara, sandelye boyası,sandelye boyama ve tadilat,koltuk boyama ve döşeme tadilatı,ankara siteler mobilya boyaması,dolap boyama,meşe mobilya boyası ankara,

NOSTALJİ MOBİLYA BOYA

Mobilya boya,Lake ahşap boyası, eskitme ve patena cila, gomalak cila, gümüş ve altın varak eskitme veya ahşaba mermer doku kazandırma çalışmalarında hizmet almak isterseniz bize telefon veya aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ADRES: TEZCAN SOKAK 18/10 ALTINDAĞ SİTELER/ANKARA

TELEFON:0 535 394 18 16

MOBİLYA BOYA USTASI OSMAN YÜCEER : 0 535 394 18 16

EMAİL: muratozmek@gmail.com

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.