Beşik yaptırma beşik boyatma beşik cilalama

MOBİLYA BOYA,LAKE BOYA,CİLA USTASI 0 535 394 18 16

Beşik yaptırma beşik boyatma beşik cilalama

BEBEK ODASI TAKIMI BEŞİK

BEBEK ODASI TAKIMI BEŞİK

Çoğu anne baba bebeklerine mobilya seçerken çok dikkatli olurlar ki dikkatli olmak zorundalar bunun sebebi ise mobilya seçecekleri kişinin bebekleri olması, yani tam anlamıyla mükemmele yakın mobilyalar seçmeyi tercih ediyorlar. Bu düşüncelerinde haklılar çünkü bebek mobilyası seçerken, tasarımı, işlevselliği ve sadeliğinin yanında hangi maddeden yapılmış olduğuna bakmakta gerçekten önemlidir. Bunların dışında mobilya seçerken minik yavrunuzun sağlığını da göz ardı edemezsiniz, bu yüzünden sağlık onayından geçmiş ürünler almanız gerekmektedir. Şimdi eğer sizde bebek mobilyası almak istiyor fakat nasıl alacağınızı nelere dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazım tam sizin için.

Öncelikle bebek mobilyaları seçerken mobilyanın ham maddesinde kesinlikle kurşun olmamalı bu bebeğinizin sağlığı açısından çok büyük önem taşımaktadır,seçtiğiniz mobilyalarda mobilya kenarlarının sivri olmamasına özen gösterin çünkü söz konusu bebek olduğundan her türlü tedbiri almak gerekmektedir.Yumuşak köşeli olması tercih sebebiniz olsun bunların dışında kesinlikle yay gibi malzemelerin dışarı olmamasına dikkat edin, seçtiğiniz mobilyada olabildiğince küçük parçaların olmaması da büyük önem taşımaktadır çünkü bebeğinizin onları ağzına götürmesi ihtimaller arasındadır.Ayrıca aldığınız ürünle birlikte gelen kullanım talimatların tam olarak uyduğunuzdan emin olun herhangi bir eksik olduğunda yetkili kişilere başvurmanızı tavsiye ederiz.

beşik boyama 1

Güvenlik önemleri hakkında bilgiler vermeye devam ederken ufak bir parantez açıp mobilyaların tasarım konusuna da değinmek istiyorum, tasarım konusunda sade ama şık ürünler tercih etmeniz ve mobilyalarınızda açık renklerin hakim olması ferahlığa sahip olabilir bebeğinizin dikkatini çeken ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin ayrıca mobilyalarınızın boyalarında lake boya kullanmanızı tavsiye ederim çünkü hem dayanıklılık bakımından hem hijyen ve renk seçimi bakımından lake boya diğer türlere göre çok avantajlıdır.

beşik boyama 2

Hangi tür mobilyalarda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusuna değinirsek en önemli ürünlerden biri olan karyolayla başlamak istiyorum karyolayı seçerken kalite belgesinin olup olmadığına dikkat edin.Üründe herhangi bir kırık olup olmadığına bakın,ürünün yüksekliği bebek mobilyaları için önemlidir,fazla yüksek karyola seçmekten kaçının kenarlıklarının uzunluğuna dikkat edin.Son olarak da karyolanızın kenarlarında veya başka bir bölgesinde insana batabilecek ufak parçaların olmamasına özen gösterin.Beşik seçiminde ise kolaylıkla yer değiştirebileceğiniz taşınır ama işlevsel beşikleri tercih etmelisiniz çünkü her gittiğiniz yere götürüp orada rahatça ilgilenebilirsiniz.İşlevsellik konusuna değinmişken bebeğinizin bezini ve elbiselerini değiştirmek için bir bölümün olmasına özen gösterin ve bezlerinin saklanabileceği bölmeler olması sizin için avantaj olacaktır.

beşik boyama 3

Bebeklerin belli bir yaşa gelene kadar beşiklerde yatması daha uygundur. Beşik kullanılan aparatlarla sallanır hale gelmektedir. Çocuk uyandığında ağlaması halinde sallama yapılarak uyuması kolaylaştırılır.

Beşik modellerinde kullanılan tasarımlar ve renkler onun hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olur. Bebek mobilyalarında genellikle açık renkler tercih edilir.

bebekodasitebaslik

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.